Akçay Evden Eve Nakliyat

akcay evden eve nakliyat

Akçay Evden Eve Nakliyat, Edremit Evden Eve Nakliyat, Her Bütçe Ye Uygun Evden Eve Nakliyat Hizmeti– Asansörlü, Ambalajlı, Marangozlu, Sigortalı…

Evden eve taşımacılık konusunda ihtiyaç duyduğunuz her’an akçay evden eve nakliyat firması olarak hizmetinizde olacağız.

Toplanma, paketleme ve taşınma işlemi için alacağınız hizmetler sayesinde taşınırken uğraşmak zorunda kalmadan külfetli ve zahmetli işlerdir eşyalarınızın yeni adresinize baştan sona güvenle taşınma işlemini akçay evden eve taşımacılık olarak sağlayabiliriz.
Bu konuda profesyonel ekibimiz’den yardım almanız yapılacak olan çalışmalarda herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan eşyalarınızın yeni adresinize teslim edilmesini akçay evden eve olarak sağlayacağız.

Akçay, Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı bir mahalledir. Edremit merkeze 8 kilometre uzaklıktadır.

Türkiye’nin ilk turizm beldelerinden biridir. Akçay Mahallesi genellikle yazlık ve tatil bölgesi olmasından dolayı emekli olan kesimin ağırlıklı olarak ikamet ettiği bir tatil bölgesidir. Geçim kaynağı olarak balıkçılık ve turizme yönelik işletmeler hizmet vermektedir. Belde belediye teşkilatı 6360 Sayılı Kanun uyarınca 2014 yılında kapatılmıştır ve Edremit’e bağlı bir mahalle olmuştur. Mahallenin muhtarı Pınar Avcı’dır.

Kaz Dağları’nın eteklerinde kurulu olan Akçay, küçük bir turizm kasabası iken günümüzde gittikçe şehirleşmektedir. Akçay’ın uzun ve güzel kıyı kordonunda pek çok çay bahçesi, otel, pansiyon, bungalov evleri ve dükkânlar bulunur. Ayrıca bir de Kaz Dağları’nın simgesi olan Sarı Kız’ın bir heykeli bulunur.

ayvalık nakliyat
ayvalık evden eve nakliyat
edremit nakliyat
burhaniye nakliyat

akcay nakliyat

ayvalik evden eve nakliyat

ayvalik nakilyeci