Edremit Kiralık Asansör ve Evden eve Taşımacılık

edremit kiralık asansör

Edremit Kiralık Asansör olarak hem mobil asansör kiralıyoruz  hem de kendi aracımızla evden eve asansörlü nakliyat hizmeti veriyoruz. Edremit Kiralık Asansör Balıkesir Edremit te körfez bölgesine kiralık asansör hizmeti vermekteyiz. Edremit Kiralık asansör olarak sektörde 16 yıllık güvenli ve kaliteli hizmetimizle hizmet verye devam etmekteyiz. 

Edremit Evden Eve nakliyat Hizmetleri

Balıkesir Edremit, Havran, Burhaniye , Akçay, Altınoluk, Altınova, Ayvalık’ta kiralık asansör ve yük ve eşya taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.

altınoluk kiralık asansör

Asansörlü Ev ve Ofis Taşımacılığı

Balıkesir Edremit, Havran, Burhaniye , Akçay, Altınoluk, Altınova, Ayvalık’ta  yük ve eşya taşımacılığı yapmaktayız. Neden Asansörlü Nakliyat?
 • Taşınma sırasında bina içinde oluşacak hasarlar ortadan kalkar
 • Eşyanın hasar riskini azaltmak
 • Dar olan merdivenlerden taşınma zorluğunu ortadan kaldırır
 • Asansörle eşyalarınız direk evin içine girer ve taşınma süresi kısalır
 • Çalışan personel yorulmaz ve hata yapma olasılığı ortadan kalkar.
Kiralık Asansör Hizmeti Verdiğimiz Meslek Grupları
 • Evden Eve Nakliyat Şirketleri
 • İnşaat İşleri Yapan Firmalar ve Şahıslar
 • Beyaz Eşya üzerine çalışan firmalar
 • Yüksek katlara mobilya taşıyacak firmalar
 • Güneş Enerjisi Montaj ve Demontajcıları
 • Çatı Aktarma, Tamiratı Yapanlar tesisatçılar
 • Reklam İşiyle Uğraşan Tabelacılar
 • Yüksek Binalarda Çalışan Camcılar
 • Klima Montajı ve Demontajı Yapanlar
 • Doğrama işi yapan firma ve şahısr
Edremit Mobil Asansör Kiralama Hizmetleri Velican Edremit Asansör Kiralama, Edremit ‘de 2005 yılında kurulmuştur. Edremit yakın ilçelerinde faaliyetlerini standartlara göre, ilkeli ve müşteri memnuniyeti odakli olarak başarı noktasında yürütmüş olan şirketimiz; çalışmalarını profesyonellikle birleştirerek, tecrübeli operötör kadrosu ve teknolojinin kolaylığını siz müşterilerine sunarak faaliyetlerine devam ettirmektedir. Velican Asansör Kiralama, alacağınız hizmetten %100 memnun kalmanızı hedefler Kalite Politikamız Edremit Asansör Kiralama sektöründe her bakımdan en iyi hizmeti vermeyi amaçlamak Müşterilerimize gelişen teknoloji ile hizmet sunmak Her kademedeki çalışanımızın yönetime katılımını sağlayarak mutlu olacakları bir ortam sağlamak Çalışma alanının güvenliğini alarak çevre ve insan sağlığına önem vermek Zamanında hizmet anlayışı Birlikte Çalışmak Üzere..

Profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz.

akçay kiralık asansör

Edremit Asansörlü Nakliye Hizmeti

Velican Kiralık asansör
Asansörlerimizle Hizmetinizdeyiz.

Edremit Evden eve nakliyat

Balıkesir Edremit te körfez bölgesine edremit evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz

burhaniye kiralık asansör

Güvenilir Kadromuzla Hizmetinizdeyiz.

Nakliye sektöründe ve Kiralık Asansör Sektöründe Edremit ve Körfezde bizden daha iyisi yok.Mobil asansör kiralama işlemlerini tamamlayarak eşya taşıma aşamasını daha sorunsuz ve kolay bir hale getirebilirsiniz. Eşya taşıma işlemleri özellikle binaların kat sayısının artması ile beraber daha zor bir hal almıştır. Asansör kullanımı bu alanda işleri kolaylaştıran en temel unsurlardandır. Eşyaların taşınması kolaylaşırken bunun yanı sıra insan gücüne olan ihtiyaç da minimize olduğu için daha az masraflı bir yapılanma karşımıza çıkıyor!
Mobil asansör kiralama işlemleri sırasında direkt olarak belirtilen alana herhangi bir zarara uğramadan eşyaların taşınması için uygun alt yapı hazırlanmıştır. Özellikle mobilyaların ve elektronik cihazların korunaklı biçimde taşınması sırasında tek bir hasar dahi meydana gelmeyecektir. Siz de ev eşyalarınızı güvenilir şekilde taşıyacak ve yerleştirecek bir ekip arayışındaysanız en doğru yerde bulunuyorsunuz.
Edremit ve çevresinde hizmet veren Velican Kiralık Asansör, evden eve nakliyat konusundaki üstün deneyimiyle müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Firma, Edremit Asansör Kiralama arayanlar için en uygun seçenekleri sunuyor. Edremit asansör kiralama işlemlerini firmamız aracılığı ile tamamlayarak taşınma süreci içerisinde minimum sıkıntı ile karşılaşabilirsiniz! Firmamız taşınma işlemleri aşamasında hem eşyalara verilen zararın hem de direkt olarak taşıma sürecinin en kolay hale getirilmesi için büyük çaba sarf etmektedir. Edremit Körfezinde bu alanda hizmet veren firmalara bakıldığı zaman verimlilik ve fiyat analizi alanında ön plana çıkan başlıca unsur olduğunun da belirtilmesi gerekir!

Asansörümüz

Edremit Kiralık Asansörkiralık asansör ile ev ya da ofis taşıma işlemleri sorunsuzca halledilir. Şirketin alanında uzman personeli, paketleme ve ambalajlama işlemlerinin ardından eşyaları nakliye aracına yükler. Eşyalarınıza hem nakliye hem yerleştirme sırasında herhangi bir zarar gelmemesi için tüm önlemler alınır. Güvenli bir yolculuğun ardından varılan yeni adrese kiralık asansör ile eşyalar aktarılır. Firmanın asansörleri 300 kilo taşıma kapasitesine sahip olup 25. kata kadar ulaşmaktadır.
Edremit asansör kiralama ile beraber yüksek katlı evlerde eşya taşıma işlemlerinin daha kolay bir hale getirilmesini sağlayabilirsiniz. Uygun balkon ya da pencereye dayanan sistem sorunsuz şekilde en büyük ev eşyalarının dahi anında taşınmasını mümkün kılacaktır!