EDREMİT KİRALIK ASANSÖR

 

Edremit Kiralık Asansör

 
Edremit Körfezinde evden eve nakliyat sektörünün öncü firmalarından olan Velican kiralık asansör   evden eve, kurulduğu günden bu yana elde ettiği tecrübeyle nakliyat alanında kaliteyi müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor. Sektöründeki tüm yenilikleri yakından takip eden ve uygulamaya koyan firmamız, Edremit ve çevre ilçelerde arası nakliyat konusunda %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmeti benimsemiştir. Güvenilir ve disiplinli çalışmanın yanı sıra dürüstlük bizim için temel ilke konumundadır.Edremit Kiralık Asansör, müşterilerini aldatıcı ve mağdur edecek tavır ile davranışlardan uzak durur. Fiyatlandırma noktasında kaliteyi uygun ücretlerle vermeyi amaçlar. Garantili hizmetten asla vazgeçmez. Çünkü başta müşterilerimiz olmak üzere onların bize emanet ettiği eşyaları bizim için her şeyden önemlidir.

Misyonumuz

 
Edremit Kiralık Asansör, müşterilerine geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Edremit evden eve nakliyat işlerinin yanı sıra ofis taşıma, kiralık asansör ve şehirler arası nakliyat başarıyla gerçekleştirilir. Edremit Kiralık Asansör, ücretsiz ekspertiz hizmeti ile tüm eşyalarınızı önceden kontrol edip en uygun ücreti belirler. Sonrasında uzman personeli ve son model asansörleri ile eşyalara hiçbir hasar vermeden taşınma işlemini gerçekleştirir.Firmamızın filosu, bakımları aksatılmadan yapılan, eşya taşımak için resmi onayları alınmış araçlardan oluşur. Personelimiz de sektördeki gelişmelere de bağlı olarak sık sık eğitimden geçirilirken ve müşteri ile ilişkileri yakından takip edilir. Paketleme ve ambalajlama işlemleri sırasında muhakkak eşyalarınızı koruyacak kalitede malzemeler kullanılır. Edremit Kiralık Asansör, hızlı ve güvenli taşımayı müşterilerine taahhüt eder ve gerçekleştirir.
 

Kiralık asansör

Edremit, Havran, Burhaniye, Akçay, Altınoluk, Altınova ,Ayvalık çevresinde evden eve nakliyat sektöründe zirveyi hedefleyen Velican Kiralık Asansör, verdiği her hizmette kalitesini ortaya koymaya devam etmeyi amaçlıyor. Bugüne kadar yaptığı tüm işlerde eksiksiz ve rahat bir deneyimi müşterileriyle buluşturan firmamız, bundan sonra da aynı şekilde tüm Edremit Körfezinde ve Türkiye’ye farkını göstermeyi hedefliyor. Sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Velican Kiralık Asansör, asansörlü evden eve nakliyat seçeneğiyle çağın gereklerini yerine getiriyor. Nakliyat sektöründe hala var olan köhneliğin karşısında duran firmamız, daha çok kişiye ulaşıp alanında en iyi olmak için çalışıyor. Velican Kiralık Asansör ile ev taşımak gün geçtikçe daha da kolaylaşacak.